Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 900 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

Celowa panika ? by wywołać celowo światową recesję ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rząd światowy trzyma ludzkość mocno za przyslowiowa "gębę" ! Chiny w dużej mierze są już ekonomicznie najbardziej poszkodowane. A w kolejce są Wlochy, Niemcy, Hiszpania, Holandia ... . a co z Polską ?

Celowe działania czy błąd w sztuce ?

 Sztuczna panika ?  Czy faktyczna panika ?

Z powodu koronawirusa SARS-CoV-2 na całym świecie zachorowało ponad 169 tys. osób, a ponad 6500 zmarło.  

Szef Światowej Organizacji Zdrowia, Tedros Adan Gebreyesus, nazwał Europę epicentrum pandemii koronawirusa. Europa stała się epicentrum pandemii, oprócz Chin.Wcześniej szef Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen powiedziała, że ​​niemożliwe jest powstrzymanie koronawirusa w Unii Europejskiej.. 

 Według najnowszych danych na świecie dotyczących Covid-19, zainfekowanych jest 169 690 osób, z czego ponad  6500 zmarło. Co więcej, nowe przypadki odnotowano ostatnio w Ameryce Środkowej i Południowej a w Europie - tysiące dziennie. 

  Jeden z naukowcòw oznajmił, że sądząc po danych o zachorowalności i śmiertelności, nowy wirus jest 10-15 razy mniej patogenny niż wirusy, które spowodowały epidemię SARS w latach 2002-2003. i na Bliskim Wschodzie w latach 2012–2015.

„Ponadto jakość diagnostyki znacznie wzrosła, dlatego wykrywanie wirusa jest dość wysokie. Ogólnie rzecz biorąc, środki podjęte przeciwko rozprzestrzenianiu są odpowiednie, choć czasem nadmierne ”- powiedział. 

 Jednocześnie naukowiec zauważył, że śmiertelność z powodu Covid-19 przez cały czas rozprzestrzeniania się infekcji - około 5 tysięcy osób - jest porównywalna z liczbą osób umierających na gruźlicę na świecie w ciągu jednego dnia,oraz że  Covid-19 nie jest porównywalny ze zwykłą grypą. 

Stany Zjednoczone poinformowały, że juz 75 tysięcy osób zmarło w tym roku na grypę (a jest dopiero marzec)... .

Sytuacja we Włoszech wymaga odrębnego badania epidemiologicznego, chociaż według niektórych doniesień osoby starsze są najczęściej ofiarami choroby. 

Dane te są w oparciu o gazetę South China Morning Post, która elektronicznie zlicza liczbę pacjentów, którzy zmarli i wyzdrowiali na podstawie oficjalnych danych odpowiednich krajów. 

 Poza ludzkimi ofiarami, wszystko wskazuje,  że panika spowodowana głównie przez media już ma wplyw na makroekonomiczną i finansową sytuację na całym świecie. 

Obecnie jest juz otwarcie prognozowana ogromna recesja, upadek wielu przedsiębiorstw, spadek dochodów do budżetów poszczególnych państw oraz wielkie bezrobocie. 

W Polsce i na świecie bedzie ogromny spadek PKB, kurs naszej ZŁOTÓWKI w stosunku do euro leci w dół.

( 4.41 zl / 1 euro.)

Czy taki był cel twórców tej broni biologicznej o nazwie Covid-19 ??? !!!.

Mam nadzieję żezbrodniarzy, twórców tej wirusowej  zarazy  w końcu naprawde SZLAG TRAFI  !!!  

Corona virus in The World 2020.

 Dow Jones, jeden z najważniejszych indeksów akcji spółek notowanych na nowojorskiej giełdzie, zanotował największy procentowy spadek od 1987 roku   

Liczba zakażonych oraz ofiar śmiertelnych poza Chinami wynosi już więcej, niż w Chinach.

Dane te są w oparciu o gazetę South China Morning Post, która elektronicznie zlicza liczbę pacjentów, którzy zmarli i wyzdrowiali na podstawie oficjalnych danych odpowiednich krajów.

KOMENTARZE

 • "zanotował największy procentowy spadek od 1987 roku "
  Nawet boję się myśleć jak tym razem wymyślili sposób na wyjście z kryzysu.Ten poprzedni czyli z 1987 r zgasili wchłaniając cały (przemysłowy,bankowy,rynki zbytu,itd) potencjał państw "bloku wschodniego".O tym że nastąpi wiadomo było już w połowie 70-tych i banksterzy przygotowali parasol ochronny w postaci określonych wydarzeń polityczno społecznych jak; KOR,Solidarność,pierestrojka itd, które były pasem transmisyjnych zmian ustrojowych.
  Dzisiaj sklepowe braki i niedobory tłumacz się ( i słusznie) tym że ludzie panikują i robią zapasy."Wtedy" ludzie również poddawali się panice i wykupywali wszystko na pniu,ale wówczas tłumaczono że niedobory i pustki są dowodem na niewydolność systemu który nie potrafi zabezpieczyć obywatelom proszku do prania.
 • Trudno zrozumieć paniczny run na papier toaletowy.
  Chleba, mleka, masła a nawet szynki pełno a papieru do WC ?

  Czy ludzie nagle z powodu Covid -19 dostali masowego rozwolnienia ?.

  W psychologii to syndrom / objawu psychopatologicznego / to
  zespół lęku panicznego (zaburzenie psychiczne, należące do grupy zaburzeń lękowych), a może prowadzić do skrajnej niekontrolowaej agresji , do szaleństwa objawjającego się wykupywaniem wszystkiego co się tylko da.

  :)
 • @Monaco 15:48:37
  PS.
  "(szaleństwo) – zaburzenie psychiczne definiowane wpsychiatrii jako stan umysłu, w którym doznaje się silnych zakłóceń w percepcji(postrzeganiu) rzeczywistości. Osoby, które doznają stanu psychozy, doświadczają zaburzeńświadomości, spostrzegania, a ich sposób myślenia ulega zwykle całkowitej dezorganizacji. Osoba znajdująca się w stanie psychozy ma przekonanie o realności swoich przeżyć i wydaje się jej, że funkcjonuje normalnie. Istotą psychozy jest brak krytycyzmu wobec własnych, nieprawidłowych spostrzeżeń i osądów, przy czym należy tu rozróżnić psychozy z prawidłowo zachowaną świadomością, od psychoz z towarzyszącymi zaburzeniamiświadomości.".
 • Posłuchajcie
  Walka z virusem mafii

  https://m.youtube.com/watch?v=JYTzX9JCbDY
 • @Monaco 15:48:37
  Człowieka na przestrzeni tysięcy lat w ogóle jest trudno zrozumieć.
  Niemen miał bardzo dobrą ocenę " Dziwny jest ten świat gdzie człowiek zabija drugiego człowieka słowem jak nożem " !!!!!!

  Lecz on wierzył że ludzi dobrej woli jest więcej......

  Chyba taaaak, bo Innaczej cały ten ludzki padoł już dawno by znikną z powierzchni ziemi.

  Salutori ✔✔✔✔✔
 • @ikulalibal 15:12:24
  W.Sz.P. @Ikulalibalu
  Dzieje się, że...

  Niniejszym Pierwszy Sekretarz Skarbu USA wraz z Pierwszym Sekretarzem KC USA obwieścili światu, że największe siedliszcze demokratury zrzuciło maski i stało się rezimem czysto KOMUNISTYCZNYM.

  "Pomijając uruchomienie skupu papierów komercyjnych, pakiet bailoutowy w nagrodę za politykę buybacków w wysokości 850mld$ i biliony zapowiadanych pożyczek repo, sekretarz Mnuchin zapowiada pieniądze z helikoptera "natychmiast".

  To nie jest Prima Aprilis."

  Film z tego wiekopomnego wydarzenia w lince:
  https://twitter.com/PlOutsider/status/1239949637093646337

  Teraz czekamy na Czerwony Terror w USraelu, bo bez wątpienia nadejdzie. Po coś w końcu pobudowano tam tysiące "gułagów", wróć!!! obozów FEMA otoczonych drutem kolczastym skierowanym do wewnątrz obiektów.

  Strach się bać (bez żartów), co wierne USraelowi kacyki odwalą w III RyPy?...

  P.S. Przypominam, że socjalizm (np. taki w PRL) od komunizmu (USA od dzisiaj) różni się tym, że w socjalizmie nikt niczego nie rozdaje ZA DARMO!!!
 • @Kmieć 18:04:53
  I ciekawe czy znajdzie się w okolicach USA jakiś nowy Józef Stalin, który uratuje tamtejsze społeczeństwo od wyrżnięcia?...
 • @Kmieć 18:04:53
  " Mnuchin: „Chcemy natychmiast wysłać czeki Amerykanom”

  „Amerykanie potrzebują teraz gotówki. A prezydent chce teraz dostać gotówkę. Mam na myśli teraz w ciągu najbliższych dwóch tygodni” - powiedział.

  Administracja Trumpa rozważająca wysłanie czeków do Amerykanów wśród zainfekowanych koronawirusem.

  Mnuchin, przemawiając na konferencji prasowej w Białym Domu, nie powiedział, ile pieniędzy Amerykanie mogą potencjalnie oczekiwać ... "
 • @Kmieć 18:04:53
  Chyba amerykanom Kotona-Frankenshtein wymknęła się z pod kontroli.

  Albo celowo wypuscili by zniszczyć chińską i europejską gospodarkę.
 • @Leonardo da Vinci 18:18:13
  https://static1.bigstockphoto.com/2/3/2/large1500/232165933.jpg
 • @Leonardo da Vinci 18:21:59
  Chińska jest za silna a Jewropa nie posiada czegoś takiego jak Gospodarka.
 • @Kmieć 18:35:25
  Zwłaszcza "nasza polska" oparta na inwestorach zagranicznych. 
  IKEA, TESCO ( zamyka, zwalnia i likwiduje) , cały ten przemysł który zyski przelewa do banków na zachód od Odry.

  Salutori ✔

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY