From Russia with love to Italy ! Brak pomocy z państw członkowskich Unii Europejskiej !

 Włochy:

Wielkie wsparcie ze strony Rosjan, Chin i Kuby, ale prawie żadnej ze strony Europy.

  Rzym domaga się od Europy większej solidarności. Były premier Monti: Jeżeli deficyt budżetowy wzrośnie z powodu Covida-19, to nie nasza wina. 

 

 

  Pomoc z Rosji. Piętnaście rosyjskich samolotów ze 150 lekarzami oraz dużo materiału: o wszystkim obszernie piszą i mówią we włoskich mediach. Włosi podkreślają na każdym kroku że w potrzebie poznajesz swoich przyjaciół.

  From Russia with love to Italy ! Czyli z Rosji z miłością pomoc dla Włoch takie są napisy na ciężarówkach rosyjskiej armii, która teraz jeździ ulicami Bergamo, z ośmioma specjalistycznymi zespołami medycznymi.

 

  W północnych Włoszech, w Crema, lider grupy 37 kubańskich lekarzy mówi: „Zostaniemy tak długo, jak to konieczne, przybyliśmy, aby pomóc Włochom”. 

  W stanie wyjątkowym we Włoszech spowodowanym wirusem Covid-19 każda pomoc jest mile widziana. Grupa lekarzy z Chin  przybyła do Italii.

 

   A pomoc z Unii Europejskiej  ?.  

Pomoc z Rosji, Chin i Kuby poruszyła  Brukselę ?.

  Europa chyba ze wstydu przyjęła w niemieckich szpitalach  kilkunastu pacjentów z północnych Włoch, ponieważ w szpitalu we Włoszech już nie było miejsca. A pięciu pacjentów z Covid-19 z niemieckojęzycznej prowincji Alto Adige udaje się do szpitali w Linz i Innsbrucku w Austrii.

 Faktycznie  " ogromna to pomoc " ze strony państw członkowskich Unii Europejskiej dla kilkunastu pacjentów przy 80579 zarażonych ! ,,,. Wstyd i hańba dla egoistycznych liderów w unii europejskiej.

 We Włoszech z powodu koronawirusa zmarło już 30 lekarzy.