Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 900 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

Pomoc z Rosji z Kuby i z Chin dla Włoch

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

From Russia with love to Italy ! Brak pomocy z państw członkowskich Unii Europejskiej !

 Włochy:

Wielkie wsparcie ze strony Rosjan, Chin i Kuby, ale prawie żadnej ze strony Europy.

  Rzym domaga się od Europy większej solidarności. Były premier Monti: Jeżeli deficyt budżetowy wzrośnie z powodu Covida-19, to nie nasza wina. 

 

 

  Pomoc z Rosji. Piętnaście rosyjskich samolotów ze 150 lekarzami oraz dużo materiału: o wszystkim obszernie piszą i mówią we włoskich mediach. Włosi podkreślają na każdym kroku że w potrzebie poznajesz swoich przyjaciół.

  From Russia with love to Italy ! Czyli z Rosji z miłością pomoc dla Włoch takie są napisy na ciężarówkach rosyjskiej armii, która teraz jeździ ulicami Bergamo, z ośmioma specjalistycznymi zespołami medycznymi.

 

  W północnych Włoszech, w Crema, lider grupy 37 kubańskich lekarzy mówi: „Zostaniemy tak długo, jak to konieczne, przybyliśmy, aby pomóc Włochom”. 

  W stanie wyjątkowym we Włoszech spowodowanym wirusem Covid-19 każda pomoc jest mile widziana. Grupa lekarzy z Chin  przybyła do Italii.

 

   A pomoc z Unii Europejskiej  ?.  

Pomoc z Rosji, Chin i Kuby poruszyła  Brukselę ?.

  Europa chyba ze wstydu przyjęła w niemieckich szpitalach  kilkunastu pacjentów z północnych Włoch, ponieważ w szpitalu we Włoszech już nie było miejsca. A pięciu pacjentów z Covid-19 z niemieckojęzycznej prowincji Alto Adige udaje się do szpitali w Linz i Innsbrucku w Austrii.

 Faktycznie  " ogromna to pomoc " ze strony państw członkowskich Unii Europejskiej dla kilkunastu pacjentów przy 80579 zarażonych ! ,,,. Wstyd i hańba dla egoistycznych liderów w unii europejskiej.

 We Włoszech z powodu koronawirusa zmarło już 30 lekarzy.

 

KOMENTARZE

 • Nie otwierać lodówki ! bo po otwarciu zobaczycie Dudę !!!
  Słowianie ! Pomoc z Rosji. Piętnaście rosyjskich samolotów ze 150 lekarzami oraz dużo materiału: o wszystkim obszernie piszą i mówią we włoskich mediach.

  Jak myślicie co gówna propagandowe TVP wycedzili ? jak zwykle chamska knajacka brudna propaganda anty-rosyjska na to tylko stać pisowską TVP !!!

  Słowianie ! czego można się spodziewać od żydów z pisu ? tylko gówna propagandowego w stylu Rosjanie są agresywni bo zabrali żydom z USA KRYM !


  Apel ! Nie głosujemy na Andrzeja DUDĘ ! bo jest to anty-polak ! kłamca ! co innego głosił w czasie kampanii wyborczej a co innego robił prze 5 lat ! teraz sobie przypomniał o Polsce i Polakach ! wczoraj modlił się na Jasne Górze w Częstochowie AUTENTYCZNIE ! cwaniak ! już mu świece Chanuki nie po drodze ?

  POLSKA BEZPIECZNA TO POLSKA NEUTRALNA z własną silną armią !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • "From...
  ---------
  "From Russia with love to Italy ! Brak pomocy z państw członkowskich Unii Europejskiej !"
  ---------
  Eurokołchoz - światowy, czarci pomiot wysmażył po to - aby mu było łatwiej zlikwidować Białą Europę i jej cywilizację - a nie po to - aby łatwiej było owej Europie przechodzić jakieś kataklizmy - zwłaszcza te wyreżyserowane w ciszy gabinetów.
  Wniosek?
  Mam nadzieję, że ta akcja lekarzy z Kuby, Rosji i Chin to spontan - a nie wyreżyserowana w w/w gabinetach akcja - mająca jakieś drugie dno - a mająca na celu gojowskie rączki jak zwykle - umieścić w nocnikach.
 • @demonkracja 08:35:56
  "Mam nadzieję, że ta akcja lekarzy z Kuby, Rosji i Chin to spontan"

  Tak i nie. Na przykład Rosja zareagowała na prośbę rządu włoskiego. Nie bardzo mogła odmówić. Polski rząd zwrócił się o pomoc do Chin, i Chiny odpowiedziały pozytywnie, chociaż na mniejszą skalę niż dla niektórych innych krajów europejskich.
 • Kryzys w Unii Europejskiej i covid -19
  Kryzys zdrowotny, którego Europa stała się epicentrum, wywiera nie tylko silną presję na sektor opieki zdrowotnej.
  Ukazuje że solidarność europejska również w tak ważnej sprawie pęka.

  Wszystkie brzydkie cechy, które polityka europejska pokazała w ostatnich latach, pojawiły się boleśnie w ostatnich tygodniach: blokowanie wspólnych decyzji, odmawianie pomocy i moralne dno.
  Podobnie jak podczas kryzysu kredytowego i późniejszego kryzysu euro.
  W czwartek europejscy szefowie rządów zorganizowali wideokonferencję w celu omówienia wspólnej odpowiedzi na konsekwencje gospodarcze. Ale ten najtrudniejszy punkt został przesunięty na inny termin zamiast działać natychmiast bo ludzie umierają i końca tragedii nie widać.
  Takie działanie głównie pokazuje podział i nie dojrzałość europejskich polityków i ich liderów.

  To oni nie dorośli do pełnienia funkcji które im zostały przez naród powierzone.

  Zachowując się przy tym jak dzieci w piaskownicy, a nie jak poważni dorośli politycy.

  Pozdrawiam
 • objawy
  Skąd wiesz, czy masz wirusa i czy juz chorujesz ?

  Zgłaszane objawy Covid-19 różnią się w zależności od pacjenta. Większość osób (co najmniej 8 na 10 pacjentów) ma łagodne dolegliwości trwające od jednego do pięciu dni. Najbardziej zauważalne są przeziębienia, takie jak suchy kaszel, ból gardła i gorączka, a następnie zmęczenie i ból mięśni: zakażone są górne drogi oddechowe.

  Bóle głowy, nudności i biegunka są również rzadkie.
  Są też ludzie zarażeni, ale nie mają oni żadnych skarg lub nie zgłaszają ich wcale. Przez pierwsze osiem dni gdy mają dolegliwości ludzie wydają się najbardziej zaraźliwi.

  Niektóre osoby (około 2 na 10) mają poważne objawy: ciężkie zapalenie płuc i duszność. Kiedy rozwija się zapalenie płuc, trwa to średnio prawie sześć dni po pierwszych objawach. Następnie wirus infekcji dolnych dróg oddechowych. Około jedna czwarta z nich staje się krytyczna: mają zespół ostrej niewydolności oddechowej (ARDS) i muszą być leczeni na oddziale intensywnej terapii. Pacjenci są tam wspomagani przez około trzy tygodnie, dochodzą do siebie dopiero w trzecim tygodniu.

  Szansa, że ​​masz Covid-19, jeśli cierpisz na wyżej wspomniane dolegliwości związane z grypą lub przeziębieniem, jest nadal bardzo mała. Wśród pacjentów z objawami grypopodobnymi, którzy zostali przebadani, 40 procent wykryło wirusa grypy (grypa), a 5 procent miało koronawirusa.

  Ale nie wolno lekceważyć żadnych objawów, ten wirus jest dużo bardziej agresywny i nie ma na niego jeszcze adekwatnego leku. !
 • British
  Brytyjski premier Boris Johnson zaraził się koronawirusem.

  Szef brytyjskiego gabinetu ogłosił to w wideo opublikowanym na swojej stronie w sieci społecznościowej.

  Johnson powiedział, że ma „łagodne objawy choroby: gorączkę i uporczywy kaszel”, 6wynik testu na koronawirusa był pozytywny.

  Władze brytyjskie przez długi czas nie wprowadziły środków ochronnych i ograniczających kontakty międzyludzkie.
 • dwa problemy
  Wszystko było by pięknie ale... . Jeżeli pamiętacie pożary w Rosji i polską pomoc w ich gaszeniu zauważycie iż od dzisiejszej akcji Rosji te dwie "pomoce" wyróżniają się pobudkami. Jedna była czysto bratnią spowodowaną bezinteresowną pomocą człowiekowi a druga jest nastawiona przede wszystkim na rozgłos medialny i korzyści polityczne. Pomoc Rosji jest nieszczera i tylko ślepy tego nie zauważy. Co więcej, w Rosji z powodu szerzenia się pandemii odbije się to wielką czkawką. Nie można zabierać swoim a dawać obcym bez konsekwencji. Poza tym, chamskie i polityczne medialne zagranie oszustów wobec Polski jest potwierdzeniem prawdziwych intencji Rosji. W takich przypadkach tylko bydle roznosi po świecie wyssane z palca i nieprawdziwe oszczerstwa jakoby Polska nie przepuściła niosących pomoc samolotów Rosji do Włoch. Trzeba mieć wielki tupet i bardzo złe intencje aby coś takiego wymyślać gdy w rzeczywistości o przelot nawet się Polaków nie zapytano.
  Taka jest Rosja właśnie.

  Inną kwestią jest kompromitacja Unii. Totalny krach tego sztucznego stworka nad którym szczególnie Polacy powinni się głęboko zastanowić.
 • ...
  https://zapodaj.net/images/60987676aceb3.jpg
 • @Stara Baba 14:42:58
  //Totalny krach tego sztucznego stworka nad którym szczególnie Polacy powinni się głęboko zastanowić.//

  I co niby z tego miałoby wyniknąć? Z tego zastanawiania się Polaków? Pomijając już to, jest to równie realne jak próba apelowanie do świń (zwierząt), żeby zajęły się astronomią...

  Co Polacy mogą w III RyPy?
  Jak się już nawet by zastanowili i zażądali zmian, to je OTRZYMAJĄ.
  Będą chcieli socjalizmu? To dostaną ekstremalny, w wydaniu komunizmu Lejby Bronsztajna.
  Będą chcieli trwać w demokracji? Dostaną faszyzm a'la Duce.

  Oba wybory ze 100% certyfikatem koszerności.

  A wszystko to bo na szczytach władz siedzą polskojęzyczni, którzy na "okrągły stół" i oddanie władzy Polakom NIGDY się nie zgodzą!
 • @Stara Baba 14:42:58
  "Pomoc Rosji jest nieszczera i tylko ślepy tego nie zauważy."

  Na czym ta nieszczerość polega. Trzeba pamietać, że to władze włoskie poprosiły o pomoc. Rosjanie powinni byli odmówić aby wykazać się "szczerością"?

  "Co więcej, w Rosji z powodu szerzenia się pandemii odbije się to wielką czkawką. Nie można zabierać swoim a dawać obcym bez konsekwencji."

  Patrzyłem się na cyfry - jest to mała część czym Rosjanie dysponują. Poza tym odniosą wielką korzyść - ci epidemiolodzy uzyskaja praktyczne doświadczenie na wypadek wariant włoski powtórzy się w Rosji.

  "tylko bydle roznosi po świecie wyssane z palca i nieprawdziwe oszczerstwa jakoby Polska nie przepuściła niosących pomoc samolotów Rosji do Włoch"

  Ta plotka powstała we włoskich mediach, zaraz podchwycił ją rosyjski polityk - członek parlamentu. Rosyjski MSZ ją zdementował.
 • Tak dziękują Wlosi Rosji za pomoc !
  Hymn rosyjski zamiast arii: Tak Włosi dziękują za pomoc.

  https://m.youtube.com/watch?v=suUfpMJVMu8

  Wraz z początkiem ciężkiej kwarantanny Włosi zaczęli organizować koncerty na balkonach, grać na instrumentach muzycznych lub po prostu słuchać muzyki i śpiewać.

  Te zdjęcia były pokazywane w telewizji, ludzie dzielili się nimi w sieciach społecznościowych.

  Teraz arie operowe i współczesne kompozycje zostały zastąpione hymnem rosyjskim - Włosi dziękują Rosji za pomoc w walce z koronawirusem.

  15 samolotów Ministerstwa Obrony wysłano do Włoch, na pokładzie których znajdowali się wyspecjalizowani wirusolodzy i sprzęt diagnostyczny, a także mechaniczne urządzenia wentylacyjne i kombinezony ochronne.

  Rosyjscy eksperci i wojsko są już w Bergamo. We Włoszech jest to najgorętszy punkt infekcji, epicentrum.
 • @Kmieć 14:55:59
  "Co Polacy mogą w III RyPy?" - wszystko, wszystko mogą panie @Kmieć.
  Mogą cieszyć się z rządu teraźniejszego i chwalić dzisiejszą sytuację. Mogą głosować na to samo. Mogą także robić inaczej. Zrzeszać się i głosować na siebie. Mogą także wywołać rewolucję lub powstania i się zabijać. Skończmy z tym beznadziejnym i nieprawdziwym poglądem jakoby Polacy nic nie mogli bo to fałsz.
  POLACY MOGĄ WSZYSTKO CZEGO TYLKO ZAPRAGNĄ.
  Czy wszystko się uda to inna już sprawa.
 • @Monaco 14:59:14
  "ty nalezysz do tej bandy zakłamanych wrogów nas Polaków do chazarskirj banderowskiej grupy."
  No i co jeszcze powiesz ty..."Polaku" od Wandy Wasilewskiej? :-)
 • @Stara Baba 14:42:58
  Tylko bydle w polskich mediach szczuje na Rosję i kłamie non stop od czasu jak PIS mafia rządzi. 

  Po dzień dzisiejszy bydlaki polityczne w PIS i w PO łgają ze Krym jest anektowany i okupywany przez Rosję,

  tylko polityczne bydlaki w Polsce nie protestują że w Odessie spalono żywcem prawie 100 bezbronnych młodych ludzi a sprawcami byli i są neobanderowcy ,
  tylko bydlaki zakłamanej pis-po medialnej propagandy kłamią że w Donbasie Rosja prowadzi wojnę . 

  Tak chamskiej bezczelności w polskojezycznych partiach i mediach to nie ma nigdzie na świecie. W mediach chazarskiej mafii non stop kłamstwa o szkalowanie Rosji. TVPiSzambo 24h / dobę.

  ty należysz do tej bandy zakłamanych wrogów nas Polaków do chazarskiej pro-banderowskiej grupy. 

  Jakoś ciebie nie kluje bydło i chamstwo w oczy że ukro banderowcy czczą mordercòw 200 tysięcy bestialsko zamordowanych Polaków i wyznają kult UPA i mordują po dzień dzisiejszy mieszkańców DRL i ŁRL Donbasu.

  Widać właśnie kim ty jesteś dla nas Polaków, wrogiem i poplecznikiem bandyckiego USA wraz z syjonistami w Izraelu. A identyfikujesz się z bydlakami i chamami którzy działają na szkodę Polski.
 • @Monaco 15:15:48
  Video from Italy

  https://m.youtube.com/watch?v=jq9yRz92-Rc
 • @Stara Baba 15:23:56
  1000 razy lepiej być od Wandy Wasilewskiej niż od UPA ukropów i syjonistycznych bydlaków.

  Wanda Wasilewska była Polską Patriotą a nie szwabskim czy upa banderowskim kolaborantem.!

  Wikipedia.
  Wanda Wasilewska (ur. 21 stycznia 1905 w Krakowie, zm. 29 lipca 1964 w Kijowie) – polska i radziecka działaczka socjalistyczna i komunistyczna, pisarka i polityczka. Założycielka i przewodnicząca Związku Patriotów Polskich w Związku Radzieckim od czerwca 1943, współzałożycielka Ludowego Wojska Polskiego które walczyło na froncie wschodnim II wojny światowej, od lipca 1944 wiceprzewodnicząca Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego. Pułkownik Głównego Zarządu Politycznego Armii Czerwonej i uczestniczka „wielkiej wojny ojczyźnianej”[1][2], członkini prezydium Centralnego Biura Komunistów Polski przy Komitecie Centralnym WKP (b) (1944)[3], przez sześć kadencji deputowana do Rady Najwyższej ZSRR, zastępca sekretarza Zarządu Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej w 1949[4]. W czasie II wojny światowej Wasilewska była główną doradczynią Józefa Stalina w sprawach polskich[5].

  Dzieciństwo i młodość.

  Była córką działacza niepodległościowego z Polskiej Partii Socjalistycznej Leona Wasilewskiego, bliskiego współpracownika Józefa Piłsudskiego i pierwszego ministra spraw zagranicznych odrodzonej Polski[6].
  Wbrew rozpowszechnionym plotkom nie była chrześnicą Józefa Piłsudskiego[7]. Wasilewska i jej ojciec kultywowali bliski związek, chociaż ich poglądy polityczne były po części odmienne (żeby unikać nieporozumień nie dyskutowali ich między sobą). Według relacji córki Leon Wasilewski nienawidził Rosji[8]. Od 1923 studiowała polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie kilka lat później obroniła doktorat[6]."".

  :)))
 • @Monaco 15:40:45
  "W czasie II wojny światowej Wasilewska była główną doradczynią Józefa Stalina w sprawach polskich[5]." :-)))))))

  Niektóre źródła z tamtych lat mówią że podkochiwała się w Stalinie.
  Ale żeś sobie obrał patriotkę!

  PS: przycinki w moją stronę o żydostwie czy banderowcach świadczą tylko o tym że jesteś "cienki Bolek".

  Co do oszczerstw w stronę Polski wystarczy wejść na dzisiejsze rosyjskojęzyczne filmiki na YT z poważniejszych źródeł aby dowiedzieć się jak to "polskie hieny" chciały zatrzymać rosyjski medyczny transport skierowany do Włoch. Można także poczytać propagandowe szczucie jak to Polska chce zabrać Rosji Kaliningrad i te obrzydliwe w stronę polskiego kraju wpisy.
  Powodzenia w czytaniu.
 • @Stara Baba 16:08:32
  Wypowiedzi twoje wyraźnie dla mnie i dla wszystkich Polaków świadczą ze jesteś cienki i gruby bolek. Dbasz o interesy wrogów Polski i kolaboratów z ukro bandytami i chazarskiej mafii która rozkradła Polskę i służy obcym okupantom z za oceanu. Ty którzy zniszczyli Bliski Wschód, Jugoslawie, Ukrainę i rabują cudzą rope oraz okupują gwałcąc prawo międzynarodowe bez zgody ONZ.

  Nie POPISuj się tu bo pogrążasz się jeszcze bardziej i ośmieszasz publicznie. Ale nawet to i dobrze bo przynajmniej wiemy kogo ty reprezentujesz , ze obcą wrogą Polsce agenturę.

  Te napady na tych co pomagają obcym narażając swoje życie i zdrowie to świadczy że mały z ciebie człowieczek i samokrytyki tego ci brakuje i :)))
 • Do łgarza żyda @Stara Baba 15:20:23
  Słowianie ! cytuje tego żyda @Stara Baba
  [ Co Polacy mogą w III RyPy?" - wszystko, wszystko mogą panie @Kmieć.
  Mogą cieszyć się z rządu teraźniejszego i chwalić dzisiejszą sytuację. Mogą głosować na to samo. Mogą także robić inaczej. Zrzeszać się i głosować na siebie. Mogą także wywołać rewolucję lub powstania i się zabijać. Skończmy z tym beznadziejnym i nieprawdziwym poglądem jakoby Polacy nic nie mogli bo to fałsz.
  POLACY MOGĄ WSZYSTKO CZEGO TYLKO ZAPRAGNĄ. ] koniec cytatu

  Słowianie ! na temat zrzeszania i głosowania to może powiedzieć pan Mateusz PISKORSKI który przesiedział 3 lata bez wyroku tylko za to że chciał założyć partie przyjazną Rosji ! i do dziś nie ma pełnych praw Obywatelskich ! bo prokuratura mu zabrania spotykania się z obywatelami Polskimi !!!

  Słowianie ! na straży swobody stoją żydzi i ich pomagierzy !

  https://ci4.googleusercontent.com/proxy/AH41rUhUW_nEk1UAGvrqTbBsDHOaHQhzj8aIAGBhwTOpALCB0MRzyJoFdiostu1M_F5QrYGBG-JTEe11998b0p_w6EIg1OW46UO_YoylXO5RpIU61fNwQA=s0-d-e1-ft#https://wprawo.pl/wp-content/uploads/2019/11/Wroc%C5%82aw-750x430.png

  Słowianie ! nie dawajcie wiary propagandzistom żydowskich bo to szuje i szubrawcy [stara baba i inni ] !!! Polska dzis jest Okupowana przez żydowska mafie ! jet to system oparty na żydowskim RASIZMIE !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • @ele 17:13:40
  Tak, dla ofiar tragedia i żałoba a dla niektórych tance i fiu fiu ...

  https://m.facebook.com/RacjonalnaPL/videos/172119883777901/?refsrc=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2Fstory.php&_rdr

  Tak się bawi police w Polin.
 • Stop faszyzmowi, dyskryminacji .
  https://m.facebook.com/RacjonalnaPL/photos/a.706204356175891/2979924362137201/?type=3&source=44
 • A największa demokracja świata sobie radzi inaczej.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2020032712153090-sputnik-na-ulicach-nowego-jorku-pojawily-sie-lodowki-na-zwloki-sputnik/

  Jak tej demokracji nie pomoże Kuba, Chiny lub Rosja to będzie tam dramat ...a oligarchowie z wiadomej mafii znowu się wzbogacą...
  chyba `ze zawisną bo Naród Amerykański się w końcu obudzi.

  Morawiecki krytykuje UE że nie dała pieniędzy na epidemię ..ale brak mu odwagi żeby skrytykować USA za to samo.
 • @Oscar 17:37:52
  https://m.facebook.com/RacjonalnaPL/photos/a.706204356175891/2979924362137201/?type=3&source=44
 • @ele 17:13:40 - panie Ele trele morele. :-))))
  "Do łgarza żyda @Stara Baba 15:20:23" - Nie dość że łgarz to jeszcze żyd? Ja tam tobie człowieku w moje portki zaglądać nie dam wiec wszystko na słowo... lub DNA a co do łgarza się tyczy to w której części wpisu skłamałem. :-)))))
  Pajace z was panie @ele i @Monaco.
 • @Stara Baba 18:09:35
  ty jesteś nie tylko pajacem ale i błaznem ujawnionym trollem i koniec dyskusji.

  Wrogiem Polski , zerem !
 • @Stara Baba 18:09:35
  Proszę tu jako gość nie stosować osobistych wojenek.

  By bylo sprawiedliwie to na 1 dzień blokuje tak @stara baba jak i @monaco. By zapobiec eskalacji i kłótni.

  ✔inci.
 • @Monaco 18:17:32
  Proszę tu jako gość nie stosować osobistych wojenek.

  By bylo sprawiedliwie to na 1 dzień blokuje tak @stara baba jak i @monaco. By zapobiec eskalacji i kłótni.

  ✔inci.
 • @Oscar 17:37:52
  Amerykanie mają wielki problem ze względu ze żyje tam ponad 40 milionów Amerykanów w biedzie. To oni są szczególnie narażeni na infekcje wirusowe i nawet na śmierć.

  A może właśnie taki jest cel tego wirusa celowo został uruchomiony by zniszczył część najbiedniejszej populacji.
 • @Leonardo da Vinci 18:58:44
  "Rozumiem że zwolennikom PiS udzielana bezinteresowna przez Rosję pomoc Włochom jest doprowadzając was do szału do białej gorączki "

  Moi znajomi z PO też są wściekli.
 • @Stara Baba 18:09:35
  Rozumiem że zwolennikom PiS udzielana bezinteresowna przez Rosję pomoc Włochom doprowadza was do szału do białej gorączki

  Że taki przekaz poszedł w świat o dobrej Rosji i dobrym Putinem to świat wam się zawalił i cały wasz wysiłek rusofobiczny od katastrofy smoleńskiej po przez Krym i Donbas w szkalowaniu i pluciu zatrutym jadem na Rosję poszedł na marne.. Bo dla uczciwych i normalnych ludzi liczą się tylko fakty i czyny i prawda a nie teorie spiskowe i kłamstwa.

  A propos filmików antypolskich . Jest wiadomo i to oddawna że robione są przez trolli pod patronatem banderowców na Ukrainie i sponsorowane przez agenturę zachodnią tak by po różnić nas Polaków z Rosjanami.

  Więc proszę tu nie pisać fake news bo tu jest nie ten portal dla pisania wszelkich bredni i kłamstw.

  Da✔inci ..
 • @Pedant 19:03:26
  Ponieważ runął w jednej sekundzie ich skrupulatnie tkany wizerunek potwora Putina i agresywnej Rosji.

  Naturalnie, kto dokonał obalenia legalnej władzy na Ukrainie i w jaki sposób, że wszystko było dobrze przez CIA zaplanowane i opłacone i snajperzy z Gruzji za us dollar wynajęci to o tym milczą jak zaklęci.
  Oraz że miliony Ukraińców nie życzy sobie rządów wywodzących się z neobanderowców i nie chcą ich " bohaterów " a bunt w Donbasie był właśnie ze względu na sprzeciw wobec nielegalnych rządów neonazi po zamachu stanu i puczu.

  Salutori ✔
 • @filemon123456 20:22:04
  Tak zgadza się, robienie wyborów w czasie covid -19 gdy ludzie są izolowani i pozbawieni swobody ze względów na niebezpieczeństwo zarażenia to jest przestępstwo przeciwko NARODOWI POLSKIEMU.

  A ci którzy doprowadzą do wyborów w tym czasie sa kryminalistami i zbrodniarzami. Muszą stanąć przed sądem za zbrodnie na Narodzie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY