Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 900 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

W USA ❗ Czarny Majdan. Miarka się przebrała ❗.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powstanie Czarnego Ludu. Przeciwko rasistowskiej tyranii w USA. Trump grozi rozmieszczeniem armii by łumić protesty przeciwko rasizmowi i śmierci George'a Floyda.

 
❗❗❗  Czarny Majdan objął już 35 miast w USA   ❗❗❗
 
 
 
 
Stolica USA płonie:samochody są spalane w pobliżu Białego Domu, w pogotowiu armia, aresztowano 1400 osób. 
 

 ❗❗❗   USA  to państwo rasistowskie  i policyjne. ❗❗❗

 

 

Majdan w USA ... . Ten który reżim USA tak chętnie robi w innych krajach a naj chętniej w byłym ZSRR.

   Amerykańskie miasta przygotowują się do kolejnego dnia protestów przeciwko brutalności policji.

Minister Barr obawia się, że demonstracje zostaną wykorzystane przez radykałów.  

 Gdy Stany Zjednoczone przygotowują się na kolejny dzień powszechnych protestów przeciwko brutalności policji, prezydent Donald Trump grozi rozmieszczeniem wojska, psów i broni. Prezydent powiedział w sobotę, że wojsko będzie „bardzo szybko”, jeśli protesty wymkną się spod kontroli.

 

 

 Trump grozi i głosi że kiedy protestujący w Waszyngtonie będą przedzierać się przez płot Białego Domu, to mogą spodziewać się „najbardziej groźnych psów i najbardziej złowrogiej broni”. Protesty w USA są odpowiedzią na śmierć George'a Floyda, czarnego człowieka, który został zamordowany w tym tygodniu w Minneapolis po tym, jak biały rasistowski gliniarz kolanem dusił jego szyję przez kilka minut i doprowadził do śmierci. 

  Minister sprawiedliwości William Barr wezwał w sobotę do spokoju, stwierdzając, że protesty zostały „przejęte” przez grupę „radykałów i agitatorów”. Według Barra wykorzystują sytuację, która się pojawiła, aby „przeforsować własne brutalne plany”. Podkreślił, że zabrania się podróżowania do innego stanu, aby „uczestniczyć w gwałtownych zamieszkach lub zachęcać do nich”.

 Gubernator stanu Minnesota Tim Walz, gdzie znajduje się Minneapolis, powiedział również, że niepokoje w jego stanie są spowodowane przez grupę w dużej mierze spoza Minnesoty.  

 Powiedział, że „zorganizowana grupa uczestników zamieszek”, to biali działacze supremacji i członkowie kartelu narkotykowego którzy byli zamieszani w brutalne zbrodnie.

 Walz spodziewa się, że protesty staną się „poważniejsze” co było powodem, dla którego zmobilizował wszystkich rezerwistów Gwardii Narodowej po raz pierwszy od czasu II wojny światowej. W miastach Atlanta i Portland ogłoszono stan wyjątkowy z powodu zamieszek.

 Piąty dzień, w którym spodziewane są protesty na dużą skalę. Przez pierwsze dni demonstracje były względnie spokojne, ale w piątek wieczorem w różnych miejscach dochodziło do walk. Starcia z policją miały miejsce w kilku miastach, a budynki i samochody policyjne zostały zniszczone. W Detroit demonstrant został zabity, gdy ktoś strzelił do tłumu z samochodu.

 

 Protestujący domagają się zaprzestania brutalności policji i rasizmu w Stanach Zjednoczonych i chcą, aby agenci zaangażowani w śmierć Floyda zostali skazani za morderstwo. W tym tygodniu zwolniono ze służby w policji czterech zamieszanych policjantów, aw piątek ogłoszono, że policjant, który dusił kolanem Floyda, został aresztowany pod zarzutem zabójstwa lub nieumyślnego spowodowania śmierci. Minister sprawiedliwości Barr obiecał w sobotę, że w tej sprawie będzie „sprawiedliwość.  •  Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego Teksasu wysłał ponad 1500 funkcjonariuszy, aby pomóc policji w Houston, Dallas, San Antonio i Austin.   •  

Gubernator Greg Abbott rozmieścił siły do tłumienia protestów Czarnego Majdanu w Houston, Dallas, San Antonio i Austin. Władze reżimowe w Waszyngtonie  zmobilizowały już gwardię narodową.

 

Tym razem jest w USA  ▪❗▪  CZARNY MAJDAN  ▪❗▪   który powinien obalić rasistowskie rządy policyjne ❗

 

Tylko można sobie wyobrazić gdy by w Rosji lub w Chinach zrodził się bunt to ile wsparcia i wtrącania byłoby ze strony parszywych zachodnich polityków i ich ingerencji w wewnętrzne sprawy tych państw i  jaka byłaby w żydowskich zachodnich mediach rozpętana histeria o brutalności władz i policji w Chinach czy w Rosji i o biednych protestujących i nie winnie aresztowanych setkach bezbronnych chcących sprawiedliwości i demokracji dzielnych demonstrantów. 

Taką hipokryzję reprezentuje Zachód i żydowskie masmedia głównego ścieku.

 

 

///////////////////////  

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Masowe protesty w USA, gumowe kule i godzina policyjna, link:

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2020053112500556-masowe-protesty-w-usa-gumowe-kule-gaz-i-godzina-policyjna-sputnik/

  Tyle zostaje z tego 'najdemokratyczniejszego' państwa na świecie.

  Pozdrawiam :)
 • @zygmuntbialas 14:05:09
  Tak na dobrą sprawę to ta tzw wolność i demokracja w USA przez 200 lat istnienia tego zbrodniczego imperium była tylko dla bogaczy i frajerów którzy w te wyświechtane slogany wierzyli.

  Salution :)))) ✔
 • @zygmuntbialas 14:05:09
  Rosja i Chiny powinny teraz w ONZ napiętnować brutalności reżimu amerykańskiego który nadużywa przemocy i brutalnie masakruje demonstrantów.

  Saluut ✔
 • To dopiero początek końca tego szatana ameryki północnej.
  https://www.mercurynews.com/wp-content/uploads/2019/12/SJM-L-PROTESTS-1220-1.jpg

  Pozdrw. :)
 • @Leonardo da Vinci 15:54:37 oraz 15:57:53
  "... wolność i demokracja w USA przez 200 lat istnienia tego zbrodniczego imperium była tylko dla bogaczy i frajerów którzy w te wyświechtane slogany wierzyli". [...] Rosja i Chiny powinny teraz w ONZ napiętnować brutalności reżimu amerykańskiego". -

  --- Napisała Tiamat do mnie e-mail na ten temat. Zamieszczę go tutaj wieczorem.

  Pozdrawiam :)
 • @Monaco 16:08:08
  "To dopiero początek końca tego szatana...". -

  --- Bestie umierają na ogół długo i gryzą zdychając. To oczywiście musimy mieć na uwadze.

  Pozdrawiam :)
 • @zygmuntbialas 16:17:16
  Czytałem pocztę, i czekam na wiadomość a jak będzie potrzeba by umieścić napisaną treść przez Panią Tiamat to będę pomocny.

  Pozdrawiam :)
 • @zygmuntbialas 14:05:09
  W USA, psychole już manipulują by Rosję w to co tam się dzieje w mieszać i oskarżać. Wrogość do Rosji u pewnych osób to jest orawdziwa psychiczna choroba.
  Ostatnio ten amerykański obłęd, obrał kierunek Chiny.

  Pozdrw. :)
 • @Monaco 16:42:37
  Jestem ciekaw, ile straciły polskie firmy po 2014roku na sankcjach, jakie wprowadziły Amerykańce, za zajęcie Krymu przez Rosję? Ktoś zna te dane?
  Już pomijam fakt, że tę awanturę ukraińską rozpętali właśnie Amerykanie w odpowiedzi na działania rosyjskie w Syrii.
  Ale na ile stratni są nasi producenci żywności i innych artykułów?
  Może któryś z kolegów ma te dane?
 • Policja USA zabija rocznie 1000 osób
  https://news.northeastern.edu/2020/04/16/000-people-in-the-us-are-killed-every-year-in-police-shootings-how-many-are-preventable/

  I pomyśleć że u nas jakiś Jaruzelski ze swoim zasranym stanem wojennym uchodzi za krwawego kata.
  Należy się modlić żeby nasza policja raczej trzymała się tych starych,post komuszych wzorców i broń boże nie naśladowała tych humanitarnych amerykańskich.Bo czarno widzę.
 • jak w Kijowie
  W sumie Ameryka to jednak ma dużo szczęścia, bo gdyby tak na Kremlu siedziała jakąś wredna łajza, to zaraz posłałaby do USA kogoś w rodzaju senator Nulan z koszem pełnym słodkich bułeczek, by zaczęła rozdawać protestującym po bułeczce.
  Bułeczka, koktajl Mołotowa, bułeczka, granat, bułeczka, granatnik, bułeczka, kałach, bułeczka, miotacz ognia, bułeczka, koktajl Mołotowa….i objazd po wszystkich większych miastach Ameryki.
  Amerykanie Putina powinni na rękach nosić, że się im nie miesza i oliwy do ognia nie dolewa.
 • Ameryka to wylęgarnia chaosu w innych krajach.
  Teraz ma u siebie to co tak chętnie propaguje u innych.

  Ale znając historię to jedno jest pewne że tam wszelkie bunty zawsze przy pomocy kul tłumiono.

  Wymordowali Indian, wymordowali też od czasów uzyskania samodzielności milony ludzi w obcych krajach, mają do tego sprzęt i fachowców.

  Pozdrawiam :)
 • @Oświat 17:49:03
  Wszystko to prawda. Tylko mimo tej prawdy ludziska jakby byli na nią głusi i ślepi.
  Przecież nie tylko w Polsce ale w innych krajach dalej popierają ten zbrodniczy amerykański system, agresji , wojen, zamachów czy przewrotów przy pomocy USA w innych krajach.

  Pozdrawiam
 • @zygmuntbialas 16:17:16
  Czasem bestii należy pomóc by zdechła :)

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • 31.05.2020 USA
  https://nos.nl/data/image/2020/05/27/652119/1920x1080a.jpg

  https://m.youtube.com/watch?v=mHZXCv6EN8A

  Po kilku minutach ofiara przestaje odpowiadać, ale oficer pozostaje na szyi.
 • @Monaco 18:42:40
  USA TODAY.

  https://m.youtube.com/watch?v=3MDYnA1ihNc
 • @
  https://m.youtube.com/watch?v=JxPBtknhBIo
 • @Oświat 17:49:03
  //bo gdyby tak na Kremlu siedziała jakąś wredna łajza, to zaraz posłałaby do USA kogoś w rodzaju senator Nulan z koszem pełnym słodkich bułeczek, by zaczęła rozdawać protestującym po bułeczce.//

  https://zapodaj.net/images/583bcd33532fc.png
 • USA 31.05.2020 . 1700 aresztowanych.
  Wojna trwa.

  Protesty po zamordowaniu czarnego mieszkańca Minneapolis George Floyd objęły już 35 miast w Stanach Zjednoczonych.

  Protestujący wyszli na ulice miast takich jak Washington, Seattle, San Francisco, Los Angeles, Chicago, Nowy Jork, Boston, Nowy Orlean i inne.

  Policja aresztowała około 1700 osób w 22 miastach. Co więcej, około jedna trzecia aresztowań miała miejsce w Los Angeles.

  Zamieszki nie kończą się już piątego dnia. W kilku stanach władze wprowadziły jednostki Gwardii Narodowej USA.
 • @ 31.05.2020 - 20:35:56
  https://m.youtube.com/watch?v=p49St7XYjdw
 • "Powstanie...
  ------------
  "Powstanie Czarnego Ludu. Przeciwko rasistowskiej tyranii w USA. Trump grozi rozmieszczeniem armii by łumić protesty przeciwko rasizmowi i śmierci George'a Floyda."
  ------------
  Żadne powstanie - tylko dalszy etap operacji pt. ukoronowany świrus! Ameryka ma taki okołoświrusowy scenariusz - i tyle.
  Wniosek?
  Pisanie tego - jak w cytacie - to tak - jakby wywijających Ameryką i światem - uważać za idiotów. Za idiotów - z czego owi wywijający cieszą się najbardziej. Natomiast czarny lud w Ameryce - to broń przeciwko białym w rękach wywijających Ameryką. To broń, która będzie w użyciu do likwidacji białej rasy na Ziemi w ogóle!
 • @demonkracja 21:49:35
  " pisanie o tym jak w cytacie tak - jakby wywijających Ameryką i światem - uważać za idiotów. Za idiotów - z czego owi wywijający cieszą się najbardziej. Natomiast czarny lud w Ameryce - to broń przeciwko białym w rękach wywijających Ameryką. To broń, która będzie w użyciu do likwidacji białej rasy na Ziemi w ogóle! "

  Tak właśnie ich należy uważać za idiotów. Na świecie jest wystarczająco dużo światłach ludzi, którzy przejrzeli szatański pomiot wywijajacy ofajdanym fekaliami śmierdzącym ogonem i walczą przeciwko szatanowi zwanemu szatany ameryki północnej !!!

  Ci idioci co cieszą się to cieszą się do czasu aź zostaną przez światłach zmieleni na gnój, tak jak to stało się z hitlerem i jego szatańskimi pomiotami przydupasami.

  Już nie jeden tyran lucyfer zdechł to i ten rządzący w USA też zdechnie.

  A czarni, czerwoni, żółci i zieloni mają takie same od Boga prawa i są równi
  dla Boga. Czy to pidoba się czarciemu pomiotowi w USA czy nie. ❗❗❗
 • @ikulalibal 17:44:11
  Nie ma co się ekscytować bzdurami tej trrolującej agnieszki_s. To jest propaganda nie mająca związku z rzeczywistością.
 • @Leonardo da Vinci 00:49:18
  -------------
  "A czarni, czerwoni, żółci i zieloni mają takie same od Boga prawa i są równi
  dla Boga. Czy to pidoba się czarciemu pomiotowi w USA czy nie. ❗❗❗"
  -------------
  Zbrodnią jest wymuszone mieszanie ras przez czarci pomiot! Tzw. podmianki etniczne.
 • @zbig71 17:01:44
  Ja tam z Rosją interesów nie robiłem. Choć cały czas mam namiary na pewnego producenta arbuzów. Ale tu muszę mieć dużo na wejście. Dużo, jak dla mnie. Na razie wspólników nie ma, bo każdy się boi. Przez różne sankcje. Ale kiedyś zadziałam. Arbuzy spod Astrachania tańsze w hurcie niż greckie czy włoskie. Dużo tańsze. Ja nie znam żadnych badań, opieram się więc tylko na znajomych. Jeden musiał zwinąć interes, bo do Rosji wysyłał mrożonki owocowe i warzywne a drugi eksportował zboże. Ten pierwszy wyjechał na Zachód a drugi otworzył magazyn paszowy. Tak to "nasze" państwo pomaga Polakom. Dla Szumowskich ponad 80 baniek, dla Mercedesa 80 baniek, dla Polaków g..no. Nawet to co teraz obiecali, to nie znam przedsiębiorcy, który kasę otrzymał. Tak samo jak z opieką za dzieci. W mojej okolicy, matkom jeszcze za kwiecień nie zapłacono zasiłku, choć w TV Pinokio obiecywał. One dostaną, ale wymyślono, że tylko wojewódzkie ZUSy tym mają się zajmować. Ale wcześniej wysyłają zapytania do ZUSów powiatowych, co przedłuża czas oczekiwania. Jakby ZUSy powiatowe nie mogły wypłacać. I matki w kwietniu bez kasy. I to nie jest wina ZUSu, tylko rządu. Który nie potrafi zorganizować nawet tak prostej sprawy
 • Gdzie AI, HRW czy inne isntytucje?
  Wrzeszczące na innych, gdy te jakiegoś łobuza spałują? Czy RB ONZ nie powinna się zebrać/ Albo komisja praw człowieka?
 • Zamordowanie tego Murzyna to iskra
  W USA jest kilkadziesiąt milionów bezrobotnych. Ponad 50 000 bezdomnych to byli żołnierze, pozostawieni po wojnach przez państwo. Nawet nie pozostawieni, a odrzuceni. A sądzę, że takie traktowanie różnych weteranów, nie podoba się też wielu oficerom. Jest potencjał potężny. Do tego dobrze zorganizowane gangi, zwłaszcza latynowskie. Współczesne USA to beczka prochu. Ciekawe, czy to już wybuch tej beczki? Czy najwyżej strzelanie z kapiszonów.
 • @Wican 14:31:05
  Bunt w USA zostanie krwawo stłumione. To nie Rosja w której cackają się z takimi jak ten amerykański terp Nawalny. Tam w USA mordują przeciwników politycznych jak w Niemczech hitlerowskich.

  W USA, wszystkie bunty kończą się krwawo. Policja i wojsko strzela bez skrupułów.
 • @Monaco 16:58:59
  Tylko, że wojsko może się odwrócić zawsze.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY