Brak szans by Polak został wybrany na Prezydenta Polski wymusi na nas Polakach głosowanie na żyda z PIS lub na żyda z innej jakiejś partii...!

  

 Tak, niestety  zamiast wyborów będziemy mieć w niedzielę tylko głosowanie❗❗❗

 

Wyboru Polaka na  stsnowisko prezydenta Polski to my Polacy już nie mamy.  

Niestety będziemy głosować albo na żyda z PISu albo na żyda z jeszcze innych partii i jak zwykle na żydów podszywających się pod Polaków.

 

 

 

 

 A skoro  i tak nie mamy wyboru między Polakami to w żadnym razie nie głosujcie na żyda z PIS-u ❗❗❗

Każdego dnia widzimy i słyszymy jaki jest stosunek Dudy i przed kim się płaszczy. Fakty pokazują że w PIS są zwolennicy

USraela, syjonistów, banderowców  i  447.  

Duda nigdy nie był • nasz prezydent •  !!!. Bo jak może on być określany jako / nasz / skoro w skali wszystkich uprawnionych (100%) do głosowania to może głosowało na niego około 30%

A ponieważ nie mamy wyboru by móc wybrać Polaka, to więc zagłosujmy nie na długo_PIS_który służył wiernie USArelowi i ślepo wykonuje polecenia swoich kuratorów z USA i z Izraela.

__________________________________________________

Ani PIS ani Duda nie sprzeciwia się narzuconego przez USA  w brew naszym interesom w brew Polsce do zapłaty amerykańskim żydom 300 miliardów dolarów i  nie potępia banderowców w Polsce i na Ukrainie którzy nie tylko na upadlinie czczą ale i na naszej POLSKIEJ ZIEMI czczą UPA- zbrodniarzy banderowców z pod znaku wideł, siekiery i noża❗❗❗

 ~

Nie głosujmy na PISowskie zdradzieckie nasienie które dba o  interesy obcych. A gdy nie mamy możliwości wyboru by na stanowisko prezydenta Polski móc wybrać  Polaka.

To niestety musimy /  zagłosować \  za mniejszym  złem.  

 Tylko nigdy nie za Dudą ❗❗❗