Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 900 komentarzy

LEONARDO Da ✔inci

Leonardo da Vinci - Różne tematy. Ważne i Ważniejsze

KORONAWIRUS - ZBAWIENIE ???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cudowny stary lek, przeciwko MALARII.

UWAGA !!!

Stary lek na malarię wydaje się działać przeciwko konsekwencjom koronawirusa.

Lek na malarię, który jest dostępny na rynku od lat 30. XX wieku, wydaje się być skuteczny przeciwko objawom nowego wirusa korony.

Tabletki przeciwko MALARII

Chińscy badacze podali ponad stu pacjentom w dziesięciu szpitalach w Chinach leczenie środkową chlorochiną. Wyzdrowiali szybciej niż pacjenci, którzy nie otrzymywali leku przeciwmalarycznego. Na przykład ich gorączka zmniejszała się częściej, a ich funkcja płuc poprawiała się bardziej. Co więcej, nie było żadnych skutków ubocznych, pisze Xinhua State Press Agency.

To, że chlorochina działa przeciwko koronawirusom, zostało już odkryte w 2004 r. Przez belgijskich badaczy. To było tuż po epidemii SARS. SARS jest także wirusem koronowym. Podczas testów laboratoryjnych stwierdzono, że lek działa antywirusowo, ale w tym czasie nie przeprowadzono badań na ludziach, ponieważ nie było już pacjentów z SARS.

Tani i łatwy w wykonaniu.

Według profesora Marca Van Ransta (KU Leuven) chlorochinę można łatwo wytwarzać w dużych ilościach. „Mamy nadzieję, że chlorochina, częściowo dlatego, że jest bardzo tania, może mieć ogólnoświatowy wpływ na leczenie przeciwwirusowe pacjentów z tym nowym wirusem koronowym”.

Chińscy naukowcy mają nadzieję, że lek zostanie włączony do protokołów leczenia i że więcej pacjentów otrzyma leczenie eksperymentalne.

Duże badanie, opublikowane dzisiaj dzisiaj, pokazuje, że w niewielkiej części przypadków koronowych stan chorego jest poważny lub krytyczny. Śmiertelność wynosi 2,3 procent. Choroba jest łagodna u czterech na pięciu pacjentów.

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  https://pbs.twimg.com/media/ERH5Wt-UYAEAZAQ.jpg

  CHINY wydalili trzech korespondentów ...

  Ogłoszenie to pojawia się dzień po tym, jak Stany Zjednoczone wprowadziły nowe zasady przeciwko pięciu chińskim mediów państwowych. Ponieważ są pod bezpośrednim zwierzchnictwem chińskiego rządu, są klasyfikowani jako „misje zagraniczne”. W związku z tym są oni zobowiązani do zarejestrowania całego swojego personelu i aktywów w Stanach Zjednoczonych.

  The Global Times, rzecznik Komunistycznej Partii Chin, pisze, że dwa wydarzenia „nie do końca są przypadkowo” następują krótko po sobie. „Pokazują, że konflikt ideologiczny między Chinami i USA staje się coraz bardziej intensywny” - pisze gazeta
 • @Monaco 18:17:00
  Niech dalej usraelici podskakują . Odpowiedż już widać , asymetryczną . Salute . https://www.defence24.pl/chinsko-rosyjska-baza-powstanie-w-afryce
 • @Repsol 20:45:16 WAŻNE !!!
  Jak działa światowa mafia w Waszyngtonie.

  https://www.youtube.com/watch?v=mOypdIhNrME&t=19s
 • @Monaco 21:55:16
  To nie mafia , tylko ukochani sojusznicy PIS-klaków którzy obecnie spieprzają przed Smoleńską prawdą i zakłamaniu prawdy o zachowaniu niby sojuszników . Zdjęć satelitarnych brak , gdzie jest gamoń Antoni ?.
 • @Repsol 20:45:16
  Oby jak najszybciej te dwa państwa naprawdę wybudowały tam swoje bazy.

  W Syrii Tucja też jest okupantem i jakoś kompletna cisza ze strony obrońców światowego ładu tych zaklamanych z Unii że Turcja napadła na inny kraj i gwałci prawo międzynarodowe.

  Pozdr.
 • Chińska Agencja Zdrowia podała szczegóły przebiegu choroby u 44 000 osób
  Cytuję za:

  https://www.fort-russ.com/2020/02/major-chinas-massive-coronavirus-study-covering-44000-cases-reveals-the-true-nature-of-the-virus/?utm_medium=ppc&utm_source=wp&utm_campaign=push&utm_content=new-article

  //Raport obejmuje 444672 wypadki infekcji wirusem Covid-19, z 1023 zgonami, co oznacza śmiertelność 2,3 procent. większość zgonó odnotowano u pacjentów w wieku lat 50 i więcej. Chociaż prawie 20 000 potwierdzonych przypadków (zachorowań) było wśród pacjentów w wieku lat 49 i niższym, tylko 64 z nich zmarło.

  Nie odnotowano przypadków śmierci wśród dzieci do lat 9, pomimo 416 potwierdzonych ich zachorowań, natomiast śmiertelność wśród pacjentów w wieku lat powyżej 80 wynosi 14,8 %. (...)

  Jeśli chodzi o uciążliwość choroby, to ponad 80 % wypadków zostało sklasyfikowanych jako łagodne. to oznacza, że szeroka większość ludzi zarażonych cierpi na tylko łagodne symptomy, które nie przechodzą w podobne do zapalenia płuc sytuacje.

  (...) Śmiertelność w wypadku uprzednio zdrowych pacjentów wynosi tylko 0,9 %, natomiast wyższą śmiertelność odnotowano w wypadku ludzi cierpiących na problemy sercowo-naczyniowe (10,5 %), cukrzyce (7,3 %), chroniczne problemy z oddychaniem (6,3%) lub nadciśnieniem 6 %).

  The fatality rate of the disease in patients with no other additional conditions is only 0.9 percent, however, fatality rates were higher for those also suffering cardiovascular disease (10.5 percent), diabetes (7.3 percent), chronic respiratory disease (6.3 percent), or hypertension (6 percent).

  Ten nowy raport wskazuje na spadkowy trend w pojawianiu się nowych przypadków, ale Dyrekto Generalny Tedros Adhanom Ghebreyesus ostrzega przed interpretacja tego spadkowego trendu jako koniec problemu.

  (...) Zespól (lekarzy) ostrzega przed nawrotem epidemii gdy środki zapobiegawcze, w formie kwarantanny zostaną poluźnione i wielki liczby ludzi powrócą do codziennych ich zajęć.
 • 5*
  Pozdrawiam
 • @Berkeley72 11:46:06
  Też mi się wydaje, że przeżyjemy :)

  https://1.bp.blogspot.com/-lkDONUpLje0/XkqXfoyBrYI/AAAAAAAA2PE/rrPHGndPJSobfkD3c32JDEXY-6KrTGa_QCLcBGAsYHQ/s1600/fear-porn-202x300a.png
 • @Monaco 21:55:16 Dobry film.
  Faktycznie tam jest obnażony system.

  Dziękuję.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY